Ata Sports Media

25 yıl boyunca
Markaların mesajlarını doğru hedef kitlelerine ulaştırmanın memnuniyetini yaşıyoruz.

1997 yılından bu yana sporun yaşamına ışık, estetik, bilgi, hareket ve değer katan spor mecrası ile markaları hedef kitlelere ulaştırmaktadır. Spor mecralarının satın alma ve pazarlaması dahil sürecin tamamını kapsayan hizmetleri ile müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde sürdürmeyi kendisine ilke edinmiştir.

* Yenilikçi, hızlı, net, farklı çözümler üretebilen ve bu çözümleri işletebilen,

* Müşteri ve medya odaklı çalışma disiplinine sahip,

Bağımsız ve tam donanımlı spor medya satın alması yapan ve sektörde faaliyet gösteren en az 100'ün üzerinde yerli ve yabancı markalara hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı düşünen, müşterisi ile kendi çıkarlarını bir tutan, reklam verenin bütçesini kendi yatırımı ile eş görerek en etkili satın alma sürecini gerçekleştirebilen ve bu süreçte verilen tüm kararların arkasında kararlılıkla durabilen, müşterilerinin beklentilerinin üzerine artı değer katabilen yenilikçi, spor ajansıdır.

Sporun Gücü Markanıza Değer Katacak.

SPORUN GÜCÜ MANİFESTOSU
MARKANIZA DEĞER KATACAK;

Spor, farklı kültür ve sosyal statülerden insanların bir araya gelebildiği, yaklaşık 3 milyar insanı bir noktada buluşturabilen etkinliktir.

Gelişen teknoloji ile iletişim araçlarının çoğalması nedeniyle açıkhava reklamcılığına boyut kazandıran saha içi reklam alanları, global dünya pazarında en etkili tanıtım aracı haline geldi. Olimpiyatlar sırasında milyarlarca kişinin radyoların ve daha sonra da televizyonların karşısında kilitlenmesi, pazarlamacıların hiçbir yerde bulamadıkları ve bulamayacakları bir mecrayı keşfetmelerini sağlamıştı. O zamanlardan beri sporun gücünü ve sporun iletişim gücünü kavrayan markaların reklam ve pazarlama stratejilerinde kullandıkları en büyük yatırım alanı oldu. Dünya genelindeki toplam sponsorluk harcamalarına baktığımızda, bugün 30 milyar dolarlık yatırımın yüzde 80'nin spora yapılması da bunun rakamlara yansıyan en büyük göstergesi olmuştur.

İLETİŞİM BİLGİLERİ